Zastępca kierownika obiektu / Technik obiektowy

Okin Facility PL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Dozorowanie instalacji urządzeń Centrum, sprawdzanie stanu technicznego urządzeń dozorowanych przez system BMS i współpraca z koordynatorem.
  • Niezwłoczne zabezpieczanie i zgłaszanie kierownikowi obiektu:
    o wszelkich stwierdzonych uszkodzeń lub dewastacji instalacji i urządzeń;
    o awarii i usterek urządzeń sterowanych z sytemu BMS;
  • nieprawidłowości w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa Najemcom i klientom Centrum.
  • Przekazywanie pracownikom bieżących usterek systemów i instalacji w uzgodnieniu z kierownictwem i Help Desk – iem.
  • Sprawdzanie, kompletowanie dokumentacji bieżących adaptacji Najemców na Centrum oraz przeprowadzanie z kierownikiem obiektu odbiorów w tych lokalach.
  • Uczestnictwo z kierownikiem obiektu w procesie prowadzania adaptacji pomieszczeń zgodnie z dostarczona dokumentacją wykonawczą. Współpraca z podwykonawcami w procesie adaptacji.
  • Archiwizowanie wersji elektronicznych dokumentacji powykonawczych wykonywanych na Centrum adaptacji.
  • Nadzorowanie i kontrola napraw instalacji urządzeń zgodnie z harmonogramem rocznym przeglądów, w tym:
    - instalacji i urządzeń wentylacji , klimatyzacji;
    - urządzeń automatyki pomp, wentylatorów bytowych , ppoż;
    - układu automatyki CT, WL, CW i związanych z nimi instalacji;
    - układów automatyki pompowni i przepompowni ścieków;
    - automatyki układu fontanny;
    - pozostałych układów będących na wyposażeniu technicznym obiektu.
  • Nadzorowanie wymaganych przeglądów instalacji zgodnie z rocznym harmonogramem i ustalanie przeglądów z kierownictwem.
  • Przekazywanie zadań do realizacji dla pracowników w trakcie dnia i pisemnie w czasie godzin nocnych pracy serwisu.
  • Współpraca i nadzorowanie firm wykonujących prace na odrębne zlecenia dotyczące układów automatyki i urządzeń jak : CARRIER, JCI, BMS Serwis, i innych.
  • Ustalanie harmonogramu dyżurów pracowników we współpracy z Help Desk-iem i kierownikiem obiektu.
  • Ustalanie i nadzorowanie miesięcznych zakupów w formie materiałówki przekazywanej do Blue City.
  • Zlecanie i realizowanie bieżących zakupów dla serwisu technicznego.
  • Kontrola i sprawdzanie przygotowanych przez Help Desk rozliczeń miesięcznych mediów dla Centrum.
  • Przygotowanie z kierownikiem raportu miesięcznego o stanie : budowlanym, urządzeń i instalacji na wyposażeniu Centrum, realizacji zdań oraz pracach wykonanych przez serwis i podwykonawców.
  • Nadzorowanie w systemie BMS niezbędnych urządzeń zgodnie z harmonogramem funkcjonowania Centrum.
  • Zastępowanie kierownika obiektu i współpraca z Dyr. Operacyjno – Technicznym Centrum w zakresie powierzonych zadań do realizacji.
  • Współpraca z Ochroną Obiektu i Serwisem Sprzątającym w sytuacjach awaryjnych.
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb Centrum zleconych przez Dyrektora Operacyjno -Technicznego lub Dyr. Do Spraw Bezpieczeństwa.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnie elektryczne SEP E i D do 15kV ( G1 ) oraz cieplne E i D.( G2)
  • Znajomość AUTOCAD
  • Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.
  • Mile widziane doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

OKIN FACILITY specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis