Zastępca Kierownika Marketu Budowlanego

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Jasło, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:
*realizacja planów sprzedażowych,
*zarządzanie zespołem podczas prowadzonej zmiany, *delegowanie i kontrola wykonania zadań,
*dbanie o zachowanie jak najwyższych standardów Obsługi Klienta,
*dbanie o asortyment oraz wizualizację zgodnie z założeniami firmy,
*kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
*wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
*doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub w handlu,
*znajomość pakietu MS Office,
*umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
*umiejętności kierowania zespołem,
*dobrej organizacji czasu pracy,
*mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach (firma zabezpiecza mieszkanie służbowe).

Co możesz zyskać pracując u nas:
*umowę o pracę,
*wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
*możliwości rozwoju zawodowego,
*interesujące wyzwania zawodowe.

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca