Stelweld Sp. z o.o.

Zastępca kierownika magazynu

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Kadra zarządzająca

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 550 pracowników. Wyroby eksportujemy między innymi do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika magazynu

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za organizację, nadzór i planowanie zadań magazynu
- Zapewnienie płynności łańcucha dostaw, wysyłek i odbiorów od/do dostawców
- Zarządzanie gospodarką magazynową (identyfikacja materiałów, FIFO)
- Planowanie i rozliczanie kosztów funkcjonowania magazynu
- Organizacja i rozliczanie czasu pracy kierowców
- Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji
- Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej i nadzorowanej pracy

Oczekiwania:
- Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Znajomość zagadnień związanych z pracą magazynu
- Doświadczenie w pracy z programami magazynowymi (mile widziane SAP)

Oferujemy:
- Warunki do rozwoju i samorealizacji
- Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
- Wyzwania zawodowe
- Dobrą atmosferę w pracy
- Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.