Zastępca Kierownika Działu Rozwoju Produktu

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Firma z branży FMCG oferuje możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej na stanowisku Zastępcy Kierownika w obszarze technologii żywności. Praca dotyczy realizowania projektów w ramach tworzenia receptur nowych produktów, a także ciągłej kontroli i usprawnieniach już istniejących produktów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży FMCG, specjalizująca się w produkcji spożywczej dystrybuowanej globalnie. Organizacja jest liderem w swoim obszarze, na pierwszym miejscu stawiając jakość oraz zrównoważony rozwój. W związku z rozwojem szuka doświadczonej osoby na stanowisko Zastępcy Kierownika w Dziale Rozwoju Produktu.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad projektami pracowników działu rozwoju produktu, odpowiedzialność za prace wykonywane w dziale
  • Pomoc w opracowywaniu budżetu działu
  • Tworzenie innowacyjności recepturalnych
  • Praca nad ujednoliceniem asortymentu pod kątem receptur
  • Projektowanie wyrobów firmy
  • Opracowywanie dokumentacji technicznych
  • Ocena przydatności nowych surowców do produkcji
  • Nadzór nad przeprowadzaniem prób produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunek: technologia żywności
  • Min. 3 - letnie doświadczenie w przemyśle spożywczym w dziale rozwoju produktu
  • Zdobyta wiedza w obrębie możliwości rozwoju produktów spożywczych, procesów technologicznych oraz testowania receptur
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych dotyczących produktów oraz dodatków funkcjonalnych do żywności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Nastawienie na ciągłe ulepszanie produktów i procesów
  • Orientacja na cele biznesowe
  • Proaktywne podejście do pracy oraz duża kreatywność

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią i dodatkowymi benefitami (sport, opieka medyczna)
  • Realny wpływ na rozwój firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page