Zastępca Kierownika działu opakowań - pelen etat

K&K social resources and development GmbH

Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prosimy o CV wylacznie w jezyku niemieckim.

Dla naszego klienta z północno-wschodnich Niemiec szukamy bezpośredniego zatrudnienia:
Zastępca Kierownika działu opakowań
(m / f / d) w pełnym wymiarze godzin
Czego się spodziewać:
o zarządzanie techniczne i personalne podległymi pracownikami we współpracy z kierownikiem działu
o wdrożenie wszystkich specyfikacji planu produkcji
o planowanie organizacyjne i kontrola wszystkich procesów działu
o ciągła optymalizacja istniejących procesów
o Monitorowanie i przestrzeganie standardów firmowych (wdrażanie instrukcji stanowiskowych)
o wykonanie inwentaryzacji
o Bezpośrednia współpraca w codziennej pracy
o Wynagrodzenie: 2216,46 EUR / miesiąc

Wymagania

Nasze wymagania:
o Pomyślnie zakończona praktyka rzeźnicza lub porównywalna praktyka w przemyśle spożywczym
o Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
o wysoki poziom inicjatywy i motywacji
o Bezpieczna obsługa popularnych programów pakietu Office, zwłaszcza Word i Excel
o Pożądane jest doświadczenie w pracy z systemami ERP (Winweb)
o profesjonalny, niezależny i zorganizowany sposób pracy
o pewną siebie, zadbaną, przyjazną i przystojną postawę oraz bardzo dobre maniery
o Umiejętność pracy w zespole, a przede wszystkim przyjemność z pracy
o uprawnienia na wózek widłowy
o chęć do pracy w systemie zmianowym
o Paszport zdrowia / prawo jazdy klasa B / wielojęzyczny: polsko-niemiecki

Czekamy na Państwa kontakt! Prosimy o CV wylacznie w jezyku niemieckim.

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9 530PLN - 9 530PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji