Opis stanowiska pracy

Analizowanie potrzeb informatycznych spółek grupy,
Nadzór ciągłości pracy systemów informatycznych
Nadzór bezpieczeństwa systemów informatycznych
Proponowanie optymalnych rozwiązań sprzętowych, organizacyjnych i aplikacyjnych,
Koordynacja, współtworzenie i bieżące doskonalenie  systemów teleinformatycznych,
Koordynacja prac zespołu, planowanie, przydzielanie i monitorowanie zadań, raportowanie do kierownika działu.
Aktywny udział w kreowaniu polityki IT,
Nadzór nad pracami w zakresie eksploatowania systemów komputerowych,
Wykonywanie analiz i raportów z działalności stanowiska i działu,
Tworzenie dokumentacji wewnętrznej,
Rozpoznawanie, instalacja i parametryzacja nowego oprogramowania,
Konfigurowanie i dostrajanie parametrów systemu operacyjnego użytkowanego sprzętu
Zarządzanie środowiskiem programowym ERP,
Administracja i wsparcie dla systemów
Wykonywanie archiwizacji danych, nadzór nad udziałami sieciowymi
Nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN.
Mile widziana znajomość zagadnień CCTV – telewizji przemysłowej

Wymagania

Wykształcenie techniczne – pożądane informatyczne
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Doświadczenie w branży techniczno-informatycznej
Znajomość systemów operacyjnych Windows
Znajomość zarządzania systemem ERP Optima
Bardzo dobra samoorganizacja pracy
Umiejętność wyznaczania priorytetów
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Biuro w samym centrum Krakowa
Ciekawą pracę pełną wyzwań
Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca