ZASTĘPCA KIEROWNIKA ADMINISTRACJI OSIEDLA DS. TECHNICZNYCH

Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość"

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1527

Obowiązki:

kierowanie komórką techniczną Administracji Osiedla, realizacja i nadzór nad całokształtem spraw związanych z bezpośrednią obsługą nieruchomości i użytkowników lokali w zakresie prac remontowych i konserwacyjnych, sporządzanie planu remontowego i zarządzanie jego realizacją, sporządzanie dokumentacji technicznej, w tym sporządzenie i weryfikacja kosztorysów robót budowlanych, udział w komisjach powykonawczych robót budowlanych, zarządzanie kapitałem ludzkim, współpraca z Zarządem (przygotowywanie informacji, konsultacje, rekomendacje), współpraca z organami samorządowymi.
Do wynagrodzenia zasadniczego oferujemy miesięczną premię regulaminową.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Kosztorysowanie i rozliczanie prac remontowo-budowlanych
  • Komunikatywność

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : umiejętnośc przygotowania planu rzeczowo-finansowego, bardzo dobra organizacja pracy,[Inne] : wykształcenie techniczne (budowlane, instalacyjne lub pokrewne) wyższe lub średnie; minimum 2 laty pracy na stanowisku kierowniczym, dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie;

Miejsce pracy: Prószkowska 39a, 45-710 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy