Zastępca / Kierownik zakładu (k/m)

LFD Holding GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma skupiająca się na rolnictwie i żywieniu ma wiodącą pozycję na rynku w Niemczech. Posiada kilka zakładów produkcyjnych w północnych i wschodnich Niemczech, których produkcja charakteryzuje się ciągłym procesem i do którego wspierania potrzebujemy Państwa. Rosnąca firma zatrudnia obecnie około 400 osób.

Rozszerzamy zespoły w różnych placówkach i szukamy:

(Zastępców) Kierowników zakładu (k/m)

różne placówki w północnych i wschodnich Niemczech

Zadania / Zakres odpowiedzialności

Kierownik zarządza i odpowiada za przebieg całego procesu pracy w zakładzie. Instruuje brygadzistów, zapewnia dostępność wszystkich koniecznych zasobów i jest pierwszą osobą kontaktową np. dla urzędów. Szczególny nacisk kładziemy na szanowanie zasobów produkcyjnych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, należy samemu wykonać jakąś pracę.

Z pracownikami w terenie kierownik współpracuje w sposób kolegialny i konstruktywny oraz kieruje współpracą centralnych funkcji takich jak zakup, logistyka i personel.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firm produkcyjnych koncentrujących się na stałych procesach (tu: procesy wzrostu 24/7). Doświadczenie w dziedzinie rolnictwa i żywienia nie jest absolutnie konieczne, jest jednakże zaletą. Pożądane są ponadprzeciętne zdolności przywódcze i stała motywacja do nauki. Ponadto umiejętność pracy w zespole, pragmatyzm jak i nastawienie na działanie i podejmowanie dezycji powinny cechować przyszłego kierownika.

Co oferuje firma

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-566-1”

Prezentacja firmy

Firma holdingowa LFD prowadzi fermy hodowli prosiąt w kilku miejscach w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości