Zastepca Glownej Ksiegowej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klient międzynarodowej firmy w dziedzinie rozwiązań grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych poszukuje Samodzielnej Księgowej.

Zatrudniona osoba będzie raportowała bezpośrednio do Finance Managera/Głównego Księgowego i brała udział w najważniejszych operacjach finansowych, podatkowych, księgowych.

Jest to rola z możliwością awansu na stanowisko głównego księgowego w okresie roku

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Nadzorowanie operacji księgowych zleconych firmie zewnętrznej
* Nadzorowanie całego payrollu zleconego firmie zewnętrznej
* Sporządzanie sprawozdań finansowych
* Kalkulacje podatkowe VAT oraz sporządzenie JPK
* Praca w oparciu o UoR
* Sporządzanie raportów dla Zarządu w oparciu o narzędzia Excel

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe(finanse/ekonomia/bądź podobne)
* Min. 5 lat doświadczenia w księgowości na stanowisku samodzielna księgowa/księgowy
* Znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie
* Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych(VAT/JPK)
* Znajomość Excela na poziomie tabel przestawnych oraz funkcji „wyszukaj pionowo"
* Dobre umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page