ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

AMPOL-MEROL K.Smoleński

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0404

Obowiązki:

obsługa systemów informatycznych w dziale księgowości i sprzedaży,przyjmoewanie i sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym:dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych,dokumentów magazynowych,wystawianie i faktur sprzedażowych zgodnie z przepisami,prowadzenie ewidencji ŚT,kartotek,sprawozdań,dokumentów OT,LT,OTM,prowadzenie i comiesięczne uzgadnianie zestawień rejestrów VAT z ewidencją analityczną ksiąg rachunkowych,sporzadzanie deklaracji podatkowych,sporzadzanie JPK-ÓW,uzgodnienia miesięcznych i rocznych raportów magazynowych poszczególnych działów handlu z kartoteką w systemie FK,sporzadzanie sprawozdań GUS,WSPARCIE PRZY SPORZADZANIU ROCZNEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ORAZ OBSŁUGI ZEWNETRZNYCH AUDYTÓW,INNE CZYNNOŚCI ZLECONE PRZEZ PRZEŁOŻONEGO.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak, kierunek: finanse i rachunkowość

Pozostałe wymagania:

  • znajomość i umiejętność zastosowania przepisów z zakresu rachunkowości oraz ustaw PIT,CIT,VAT,umiejetność analitycznego myślenia i wyciagania wniosków,odpowiedzialność,samodzielność i inicjatuywa w podejmowaniu działań,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,w szczególności Exel.

Miejsce pracy: Ketrzyńskiego 49, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: cv,skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy