Zastępca Głównej Księgowej

RECONNECT

30-701 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Finansów i Księgowości na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego ds. sprawozdawczości.

Główne obowiązki:

- przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
- prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej zgodnie z obowiązującymi przepisami
- koordynacja procesu zamknięcia okresów sprawozdawczych (zamknięcie miesiąca, zamknięcie roku)
- odpowiedzialność za księgi pomocnicze: środki trwałe, rozrachunki, gospodarkę magazynową
- zapewnienie odpowiedniej jakości i wydajności w zarządzanym procesie księgowym
zarządzanie zespołem, w tym m.in. dbałość o rozwój kompetencji zespołu, budowanie motywacji, organizowanie pracy zespołu oraz aktywne wsparcie zespołu w codziennej pracy
- raportowanie do Głównego Księgowego

Wymagania

Wymagania:

- minimum 5 lat doświadczenia w obszarze pełnej księgowości
- wykształcenia wyższe (atutem będzie wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne)
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
- wiedza na temat przepisów MSR/MSSF
- znajomość systemów klasy ERP (mile widziana znajomość programu XL - Comarch)
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
- mile widziana znajomość raportowania dla GPW

W ofercie:
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca