Zastępca głównej księgowej (k/m)

Michael Page

Opole, Częstochowa, Lubliniec, opolskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osób na stanowisko zastępcy głównego księgowego. Jest to rola w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma produkcyjna z jasno wytyczoną ścieżką awansu zawodowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera na rynku w stolarce drzwiowej, wiodącego dostawce komponentów dla przemysłu meblarskiego, poszukuję kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (polska ustawa o rachunkowości oraz IFRS).
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami w zakresie podatków.
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Odpowiedzialność za rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie ewidencji księgowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Praktyczna znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego.
  • Minimum 5-lat doświadczenia w pracy w dziale księgowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Znajomość SAP, mile widziana znajomość COMARCH OPTIMA.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia - Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Wynagrodzenie oraz pakiet socjalny i benefity pozapłacowe.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole, Częstochowa, Lubliniec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page