Zastępca Głównego Księgowego

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• prowadzenie wspólnie z zespołem pełnej księgowości, zgodnie z przepisami
rachunkowymi i podatkowymi;
• sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek
przepływów pieniężnych) i innych raportów finansowych;
• nadzór nad sekcją rozliczania płac.

Wymagania

Wymagania:
• co najmniej kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowego lub
zastępcy głównego księgowego;
• bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz zagadnień podatkowych;
• doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP;
• odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność.
Zgłoszenia prosimy składać w terminie do 20.09.2017 r.

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse