Zastępca Głównego Księgowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm budowlanych w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko

Zastępca Głównego KsięgowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzór nad poprawnością prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z Grupy
  • prowadzenie pełnych rozliczeń z tytułu VAT (JPK, zwroty, zwolnienia, kontrole)
  • bieżąca komunikacja z US i innymi organami zewnętrznymi
  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • bieżące zaangażowanie w sprawy podatkowe i księgowe (wsparcie merytoryczne podległego zespołu)
  • codzienna współpraca i wsparcie dla Głównego Księgowego
  • zatwierdzenie dokumentów księgowych
  • udział w procesie zamknięcia okresów księgowych (miesiąc, kwartał, rok)
  • współpraca z audytorami
  • wkład w rozwój systemu księgowego oraz optymalizacja procedur wewnętrznych
  • zarządzanie zespołem księgowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • około 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • bardzo dobra znajomość UoR i polskich przepisów podatkowych
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu rozliczeń VAT (JPK)
  • język angielski - poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • proaktywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętności managerskie
  • uczciwość i solidność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i za zespół
  • bardzo dobra znajomość MS Excell
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej/nieruchomości

Oferujemy:

  • stabilną pracę pełną wyzwań
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, dofinansowanie do szkoleń i kursów, spotkania integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.