Zastępca Gł. Księgowej / Accounting Coordinator - sp. handlowe

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości wybranych podmiotów i wsparcie w zarządzaniu innymi osobami z działu księgowego.

Propozycja skierowana do kandydatów mających doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu ksiąg (najlepiej firm z branży handlowej/dystrybucyjnej) oraz zarządzaniu zespołem.
W perspektywie 1-2 lat możliwość awansu na stanowisko Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży handlowej, której produkty są cenione i rozpoznawalne wśród klientów :)

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spółek polskich oraz współpraca z biurami rachunkowymi w zakresie spółek zagranicznych (2 podmioty)
  • Wsparcie Głównej Księgowej w delegowaniu oraz weryfikacji pracy zespołu
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych jak i wsparcie w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła itp.)
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, NBP)
  • Raportowanie na potrzeby zarządcze jak i do instytucji zewnętrznych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek handlowych/dystrybucyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Osoba samodzielna, odpowiedzialna, analityczna, o proaktywnym nastawieniu

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szeroki pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page