Zastępca Dyrektora Produkcji / Specjalista ds. realizacji planów produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej międzynarodwej firmy produkcyjnej (branża techniczna), poszukuje kandydata na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Produkcji / Specjalista ds. realizacji planów produkcjiMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Monitoring wskaźników wydajnościowych i terminowości w cyklu dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz KPI
  • Przygotowywanie, analiza, interpretacja i dokumentowanie danych w postaci raportów
  • Sterowanie realizacją produkcji z wykorzystaniem systemu APS (Advanced planning and scheduling ) / MES (Manufacturing Execution System)
  • Wdrożenie standardów pracy z systemem APS/MES przez pracowników produkcji
  • Współpraca z działem planowania produkcji w celu ustalenia optymalnego planu
  • Weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu produkcji i reagowanie na nieprawidłowości
  • Rozpoznawanie i diagnozowanie problemów produkcyjnych oraz technicznych
  • Nadzór i inicjowanie projektów optymalizacyjnych w zakładzie dotyczących organizacji pracy oraz procesów
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań
  • Administrowanie i udział we wdrażaniu kolejnych modułów systemu APS/MES
  • Zarządzanie bazą danych wymaganych dla prawidłowego działania systemu MES
  • Reagowanie na nieprawidłowości, wykrywanie błędów w działaniu systemu APS/MES
  • Wdrażanie najlepszych praktyk
  • Szkolenie pracowników liniowych z zasad funkcjonowania systemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z organizowaniem i zarządzeniem ludźmi oraz procesami produkcji oraz utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wcześniejsze doświadczenie projektowe obejmujące rozwój, konfigurację, wdrożenie systemu dla przemysłu oraz w integracji APS/MES będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza z zakresu sterowania produkcją, planowania zdolności produkcyjnych, statystycznych metod zarządzania procesem
  • Umiejętność analizy oraz interpretowania danych
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (standaryzacja 5S, 5WHY, Kaizen itp.)
  • Znajomość zasad ciągłego doskonalenia i pomiaru efektywności procesów
  • Znajomość dobrych praktyk monitorowania jakości procesów i wydajności na stanowiskach
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia
  • Pracę na 1 zmianę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.