Zastępca Dyrektora Personalnego (k/m)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla mojego Klienta, poszukuję osoby na stanowisko zastępcy dyrektora personalnego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za politykę personalną (miękki obszar HR) oraz za działania związane z obszarem kadrowo płacowym.

Informacje o kliencie

Klientem jest dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pod tą marką funkcjonuje już 31 wielkopowierzchniowych salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach w Polsce

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Personalnym w zakresie prowadzonych projektów i procesów HR
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym Działem HR
  • Współtworzenie wraz z kadrą menedżerską polityki personalnej firmy
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień z zakresu kadr oraz płac
  • Doradztwo i wsparcie w sprawach personalnych dla kadry menadżerskiej oraz pracowników
  • Kontrola rozliczania czasu pracy
  • Nadzór nad rzetelnym i terminowym prowadzeniem dokumentacji pracowniczej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa
  • Zapewnienie zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami obsługi kadrowej pracowników w całej firmie
  • Współtworzenie pozytywnych relacji pracowniczych w organizacji
  • Współpraca z przedstawicielami Związków Zawodowych
  • Planowanie oraz rozwój kompetencji podległych pracowników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w Dziale HR
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi oraz procedur HR (zwłaszcza z obszaru tzw. „miękkiego HR")
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i koordynowaniu działań z zakresu kadr i płac
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Kursy i szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, fundusz pracowniczy, dofinansowanie do wypoczynku, bonus świąteczny)
  • Prywatne miejsce parkingowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page