Zarządca Nieruchomości

GREMIUS

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Gremius Spj.

Poszukujemy pracowitej i ambitnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
• samodzielna obsługa nieruchomości mieszkalnych zarządzanych przez firmę
• kontakty i stała współpraca z właścicielami z naciskiem na zapewnienie wysokiego poziomu bieżącej komunikacji z właścicielami nieruchomości
• współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości
• bieżące kontrole nieruchomości
• obsługa i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych
• kontrola terminowości i jakości wykonywanych usług w obiekcie
• analiza kosztów utrzymania nieruchomości i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty i przychody

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, bardzo wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

• pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

GREMIUS Sp.j. to intensywnie rozwijająca się firma oferująca prof... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena