Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Zarabiaj Tyle Ile Jesteś Wart

Katowice i aglomeracja,, śląskie

Global Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Szykują restrukturyzacje?  Stawiają na młodość? Zapomnieli o podwyżce? A Ty?

W związku z rozwojem nowego projektu, opartego na unikatowej formule - ogłaszamy nową edycję naboru kandydatów. Pragniemy zaprosić Cię do współpracy z oddziałem w siedzibie Centrali, zlokalizowanej w centrum aglomeracji śląskiej. Aplikuj na stanowisko Licencjonowanego Doradcy Klienta.

Poszukujemy kandydatów zorientowanych na sukces!

Do kluczowych zadań Doradcy Klienta będzie należało:

  • aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
  • analiza potrzeb klienta i dopasowanie produktowe oferty
  • realizacja spotkań handlowych, finalizowanie kontraktów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych w wyznaczonym obszarze
  • planowanie i raportowanie aktywności
  • udział w organizowanych szkoleniach i certyfikacjach

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego z czytelną ścieżkę kariery
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego managera
  • umowę zlecenie lub agencyjną (w przypadku działalności gospodarczej)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe)
  • niekaralności (na etapie rekrutacji oświadczenie)
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • umiejętności słuchania i dobrej komunikatywności
  • doświadczenia związanego ze sprzedażą i obsługą klienta
  • postawy proaktywnej i wysokiej kreatywności
  • wysokiej motywacji i bardzo dobrej organizacji pracy
  • konsekwencji i determinacji w realizacji nakreślonych celów
  • nienagannej aparycji oraz wysokiej kultury osobistej

Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, inwestycyjnych lub sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Potrafisz nas przekonać? -> Aplikuj

Rozpatrujemy tylko poważne i przemyślane aplikacje!

W załączonym cv należy zamieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Jesteśmy grupą Niezależnych Doradców Biznesowych. Działamy na wymagającym rynku aktywów... trwałych. Naszym klientom pomagamy w budowaniu i zarządzaniu prywatną zamożności w standardach Inwestycyjnego Concierge.
Potrafimy rozmawiać o każdych pieniądzach...

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Czas trwania umowy:
po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
system premii, ścieżka kariery
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting