ZAPISY NA WYJAZD DO PRACY PO ŚWIĘTACH! PRACOWNIK PRODUKCJI Z AUTEM / NIEMCY - różne lokalizacje €

Dako Job Center

Niemcy, Monachium, Hamburg, Berlin, Stuttgart, Kolonia, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium, Hamburg, Berlin, Stuttgart, Kolonia

AGENCJA PRACY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC

RÓŻNE LOKALIZACJE ! RÓŻNE STANOWISKA! ATRAKCYJNE BONUSY NA START!

Skontaktuj się z nami a my znajdziemy pracę właśnie dla CIEBIE!

STANOWISKO: PRACOWNIK PRODUKCJI Z WŁASNYM SAMOCHODEM

OPIS STANOWISKA:

  • PRACE PRZY TAŚMIE PRODUKCYJNEJ,
  • OBSŁUGA MASZYN,
  • KONTROLA JAKOŚCI,
  • PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI
  • PRACE POMOCNICZE

WYMAGANIA:

  • SUMIENNOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ PRZY WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ
  • MOTYWACJA I CHĘĆ DO PRACY, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • WŁASNY SAMOCHÓD - DUŻY ATUT !

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI M. IN.: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.