Zamieszkaj z włoską rodziną/ Summer Au pair Włochy

Prowork.PL

Rzym i inne , zagranica

Opis stanowiska pracy

Zaplanuj najlepsze wakacje językowe! Zostań Summer Au Pair 2017 we Włoszech, podróżuj i ucz się języków w praktyce! Oferujemy Wam wakacyjne pobyty językowe u włoskich rodzin, gdzie w zamian za opiekę nad dziećmi możesz poznać język i codzienne życie we Włoszech. Jeśli chcesz poznać Włochy i spędzić wakacje w słonecznych Włoszech - zostań Au Pair 2017 we Włoszech z Prowork! W opinii naszych Au Pair taki wyjazd to najlepsze konwersacje językowe!
Opis stanowiska
Chcesz spędzić wakacje za granicą? Znasz język włoski/ angielski i chcesz nadal je szkolić? Lubisz dzieci i pracę związaną z nimi ? Zgłoś się do programu Summer Au Pair Włochy
i wyjedź na okres wakacyjny do Słonecznych Włoch! Oferujemy wakacyjne pobyty u rodzin włoskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyżywienie
i kieszonkowe na własne wydatki 280-320 euro/miesięcznie. Jeżeli lubisz dzieci i masz doświadczenie w opiece nad nimi zgłoś się do programu Summer Au Pair i miej najlepsze wakacje w życiu! Posiadamy oferty rodzin z całych Włoch, a długość wyjazdu to zazwyczaj 2-3 miesiące w terminach od czerwca lub lipca. Szczegółowy opis programu Summer Au Pair 2017 na stronie głownej Prowork. Czekamy na Twoje opinie i zapytania o Summer Au Pair 2017
Warunki
• 1-3 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka .
• Kieszonkowe dla au pair we Włoszech 280-320 euro/mies. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• opieka partnerskiego biura Au Pair we Włoszech
• Wyjazd do rodziny we Włoszech realizowany za pośrednictwem agencji Prowork. Chcesz poznać Włochy? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki języka
za granicą. Letnie wyjazdy językowe au pair i pobyty u włoskich rodzin to świetna oferta nie tylko dla osób uczących się języka włoskiego, ale da wszystkich, którzy marzą o poznaniu Włoch i codziennego życia w tym pieknym kraju! Ważne: znajomość włoskiego nie jest wymagana jeśli znasz dobrze angielski.

Wymagania

• Summer Au Pair Włochy wiek 18-28 lat
• Komunikatywna znajomość j. włoskiego lub j. angielskiego
• prawo jazdy- nie jest wymagane, ale posiadanie go jest dodatkowym atutem
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• preferowana osoba aktywna, uprawiająca sport
• mile widziana umiejętność pływania
• gotowość do wyjazdu w okresie letnim na 1-3 miesiące

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż