Zakłady Prefabrykacji#Belgia#Betoniarz_Cieśla

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana Regess poszukuje obecnie osób na stanowisko: Cieśla_Betoniarz

Praca w hali przy produkcji prefabrykatów betonowych na terenie Belgii.

Zakres wykonywanych prac:

- wykonanie i montaż zbrojenia

- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków

Wymagania

- działalność gospodarcza, A1

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Oferujemy:

- długoterminową współprace

- wynagrodzenie 17 euro/h

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji