Z-ca Kierownika Zakładu ds. Operacyjnych

CMC Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku Z-ca Kierownika Zakładu ds. Operacyjnych w naszym Zakładzie Złomowym w Olsztynie w CMC Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy w zakładzie złomowym
  • Koordynowanie działań logistycznych związanych z procesem przyjęcia oraz przerobu złomu (własna flota samochodowa)
  • Koordynowanie działań logistycznych związanych z procesem wysyłki złomu (transport kolejowy)
  • Kierowanie procesem produkcji poprzez organizowanie pracy zespołu podległych pracowników
  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, p.poż, ochrony środowiska i prawa pracy
  • Odpowiedzialność za prawidłowy stan techniczny maszyn oraz innych środków trwałych
  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych SOX oraz wymagań norm ISO.
  • Koordynacja zaopatrzenia zakładu w potrzebne materiały jak: gazy, oleje, części zamienne do samochodów, maszyn i urządzeń itp.

Wymagania

  • Znajomość branży obrotu złomem
  • Znajomość zagadnień związanych z transportem samochodowym i kolejowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z udokumentowanymi osiągnięciami
  • Wykształcenia wyższe (preferowane techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętności interpersonalne, zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień norm ISO 9001, 14001, 45001
  • Znajomość systemu SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy