Z-ca Kierownika Budowy / Kierownik Budowy

Błonie pod Warszawą / Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Błonie pod Warszawą / Warszawa
NR REF.: 1124717

Twoja następna firma
Będziesz pracować dla firmy z branży generalnego wykonawstwa specjalizującej się w projektach kubaturowych. Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za realizację rozbudowy zakładu produkcyjnego dla firmy z branży FMCG na stanowisku Z-cy Kierownika Budowy.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiadać za koordynację procesu realizacji budowy, zarządzanie podwykonawcami oraz zespołem inżynierów. Do Twoich obowiązków należeć będzie dbałość o terminowość i jakość wykonywanych prac.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Potrzebujesz posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane. Niezbędne jest również minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku z-cy lub Kierownika Budowy przy realizacji projektów wielkopowierzchniowych (centrum handlowe, magazyny, zakłady produkcyjne). Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę w tym języku. Projekt zlokalizowany jest na przedmieściach Warszawy, od Kandydatów oczekujemy mobilności. Kandydat, który obejmie to stanowisko powinien posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dobrą organizację pracy oraz nastawiony będzie na osiąganie wyznaczonych celów.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz umowę o pracę, rynkowe wynagrodzenie podstawowe 9-12.000 brutto. Będziesz pracować przy ciekawych i rozwijających projektach poszerzając portfolio swoich realizacji. Przy kolejnej realizacji będziesz pełnić funkcję Kierownika Budowy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis