Z-ca Głównego Księgowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest polska firma z branży produkcyjnej obecna na rynkach 70 krajów na świecie.

Na nowo utworzone stanowisko szukamy idealnego kandydata / kandydatki na stanowisko:

Z-ca Głównego KsięgowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie pracy Głównej Księgowej
  • Współudział w przygotowaniu rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej.
  • Współudział w procesie sporządzania sprawozdań finansowych i innych raportów finansowych
  • Udział w procesie rozliczenia produkcji.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Inicjowanie działań w zakresie usprawniania procesów księgowych i organizacyjnych.
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i bilansowego.
  • Wspólpraca z przedstawicielami firm audytorskich i kontroli skarbowej.
  • Nadzór nad prawidłowością sald kont księgowych.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg jednej spółki z Grupy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne lub rachunkowe.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnej Księgowej w spółkach produkcyjnych
  • Znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Doświadczenie w sporządzaniu rozliczeń podatkowych, a także w składaniu deklaracji podatkowych, w tym VAT i CIT.
  • Znajomość MS Office a w szczególności biegła znajomość Excel
  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
  • Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.