Z-ca Głównego Księgowego (FMCG)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko Z-cy Głównej Księgowej, który będzie pełnił kluczową rolę w zespole Księgowym spółki FMCG. Kandydat / Kandydatka będzie samodzielnie prowadzić szereg projektów finansowo - księgowych (konsolidacja, ceny transferowe) oraz będzie liderem mogącym zastąpić Główną Księgową.

Stanowisko jest rozwojowe i zapewnia potencjał do nauki oraz awansu.

Informacje o kliencie

Firma jest wiodącą firmą z branży FMCG, która posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz łącznie 5 spółek. Firma mieści się w okolicy ul. Poleczki oraz oferuje bardzo silną możliwość rozwoju kompetencji oraz daje jasną ścieżkę awansu na stanowisko Głównego Księgowego.

Opis stanowiska

  • Udział w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych według ustawy o rachunkowości
  • Monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalności firmy
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz biznesem
  • Wsparcie Głównego Księgowego/Głównej Księgowej w rozwiązywaniu bieżących kwestii związanych z zarządzaniem zespołem
  • Uczestniczenie w cost accountingu spółki produkcyjnej

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne,
  • minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • chęć do nauki lub umiejętność przygotowywania skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • mile widziana znajomość rozliczania produkcji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (stała współpraca ze Spółkami z Grupy)
  • znajomość zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP
  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (współpraca z zagranicznymi spółkami grupy)
  • dobra organizacjê pracy, wysokie zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji

Oferujemy

Firma zlokalizowana jest na Mokotowie w okolicy ul. Postępu. Stanowisko jest rozwojowe i zapewnia potencjał do nauki oraz awansu.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page