Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Z-ca Dyrektora Galerii Handlowej

Wrocław / Gdańsk / Poznań / Cała Polska, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży nieruchomości komercyjnych lokalizująca swoje inwestycje na terenie Europy. Występuje zarówno w roli inwestora jak i dewelopera zajmując się realizacją, zarządzaniem oraz rozwojem zakupionych nieruchomości. W swoim portfelu posiada blisko kilkadziesiąt obiektów.

Ekspansja inwestycyjna w Regionie Europy Centralnej i Wschodniej stymuluje dalszy rozwój kadr firmy i w związku z tym nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko Center Manager Trainee, która przez okres od kilku do kilkunastu miesięcy będzie współpracować z Dyrektorami Galerii Handlowych na różnych obiektach Spółki zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Po okresie Stażu Managerskiego kandydatowi zostanie powierzony obiekt, którym będzie zarządzać jako certyfikowany Dyrektor Galerii Handlowej. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w projekcie jest posiadanie kilkuletniego doświadczenia zawodowego związanego z rynkiem nieruchomości komercyjnych.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Center Manager Trainee należeć będzie uczestnictwo w procesie szkolenia, mającego przygotować kandydata do objęcia stanowiska Dyrektora Galerii Handlowej.

Proces wdrożenia obejmuje:

  • współpracę z Dyrektorami Galerii Handlowych na prestiżowych obiektach w największych miastach w Polsce, między innymi - Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum handlowego – przygotowywanie koncepcji funkcjonowania galerii, koordynację działań budowlanych, udział w procesach due diligence
  • zarządzanie personelem zgodnie ze standardami firmy
  • tworzenie planu zatrudnienia
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • rozwój i ocenę pracowników
  • przygotowywanie i realizacje działań marketingowych
  • monitoring i analizę konkurencji
  • planowanie i udział w wynajmie powierzchni w galerii oraz powierzchni reklamowych
  • współpracę z działem wynajmu w zakresie określania koncepcji wynajmu centrum
  • analizę sytuacji najemców
  • prowadzenie rozmów z najemcami w celu optymalizacji wyników
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z lokalnymi władzami samorządowymi, stowarzyszeniami i mediami
  • windykację należności od najemców

Nasz Klient Zapewnia:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
  • dodatek mieszkaniowy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych - Zarządca Nieruchomości (sklepy wielkopowierzchniowe), Z-ca Dyrektora Galerii, Marketing Manager (Galerie Handlowe)
  • pełna mobilność - staż będzie się odbywał w kilku miastach na terenie Polski, co będzie się wiązało z 1 – 3 miesięcznym pobytem na danym obiekcie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności przywódcze – zarządzanie zespołem
  • postawa proaktywna, wewnętrzna motywacja do osiągania wyników, zaangażowanie, elastyczność
  • silna motywacja do uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy

Miejsce pracy / Location Wrocław / Gdańsk / Poznań / Cała Polska

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena