Wymarzona praca dla osób nie lubiących stagnacji!

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163197

Jesteś osobą, która nie lubi się nudzić? A może Twoja obecna praca nie daje Ci możliwości rozwoju bądź najzwyczajniej w świecie czujesz się w niej nieszczęśliwy?

Świetnie się składa, że natrafiłeś na to ogłoszenie :)

Mam dla Ciebie ofertę pracy, która może odmienić Twoje życie z jednego prostego powodu - jest to oferta, która może zaoferować Ci naprawdę wiele możliwości. Przede wzystkim, jest niesamowicie rozwojowa - pracujesz w międzynarodowym środowisku, gdzie każdy rozwiązany "case"  przyniesie Ci wiele satysfakcji i poczucia spełnienia. Szeroki pakiet benefitow oraz konkurencyjne wynagrodzenie  z kolei zapewni Ci wakacje na Teneryfie! :)

Jak widzisz, nie ma czasu do stracenia. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to chęci, gotowości do podjęcia pracy oraz umiejętności poslugiwania się językiem: angielskim na C1/C2.

No time to waste :)

Zapraszam do aplikowania!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy