Wykrawacz - rozbieracz (stawka 13,32 EUR brutto/h)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wortegem-Petegem, zagranica

Miejsce pracy: Wortegem-Petegem

OBOWIĄZKI

Praca polega na wykrawaniu mięsa (głównie mięso wieprzowe) oraz utrzymywaniu porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA

Wymagamy umiejętności posługiwania się nożem przemysłowym oraz doświadczenia w pracy jako wykrawacz mięsa wieprzowego lub wołowego. Niezbędna jest również komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie z oparciu o umowę o pracę, stawkę godzinową w wysokości 13,32 EUR brutto oraz dodatek za nadgodziny, jak również zwrot kosztów paliwa.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.