Wykrawacz-rozbieracz / praca w Belgii / 15,00 Eur/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Hasselt, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Hasselt

ZADANIA:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku wykrawacza będzie należało ćwiartowanie i rozbiórka mięsa wołowego, a także dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

Oczekujemy doświadczenia zawodowego przy rozbiorze mięsa (najlepiej wołowego), dobrej umiejętności pracy z nożem oraz braku przeciwwskazań do przebywania w niskiej temperaturze. Mile widziana jest możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem.

OFERUJEMY:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, dodatkowo płatne nadgodziny oraz trzynastą pensję. Organizujemy zakwaterowanie, zwracamy koszty dojazdów z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy. Oferujemy także pakiet prywatnej opieki medycznej oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.