Wykrawacz mięsa z głów wieprzowych

Randstad AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • trybowanie głów wieprzowych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (nie musi być norweskie),
  • doświadczenie w podobnej pracy, umiejętność posługiwania się nożem,
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikowanie się z przełożonymi i współpracownikami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na norweskich warunkach,
  • atrakcyjną stawkę,
  • długofalową współpracę,
  • pomoc w zakwaterowaniu,
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora w Norwegii, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu.

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, na podstawie przesłanej aplikacji.

Prezentacja firmy

Randstad er verdens største selskap innen fleksibel arbeidskraft og HR-s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia