Wykończeniowiec- dociepleniowiec, praca wewnątrz budynków

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Dla naszego Klienta, dużej, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników wykończeniowych - dociepleniowców.

Rozpoczęcie pracy : 04.09.2017

Zakres prac na stanowisku/ zakres obowiązków:

  • przygotowanie materiałów do pracy na miejscu zbiórki / w siedzibie firmy
  • przejazd autami służbowymi na miejsce pracy
  • wykonanie ociepleń poprzez umieszczenie wełny w stelażach (praca nie obejmuje prac wykończeniowych tj montaż płyty gipsowej) / praca w ekipach 2 osobowych
  • prace porządkowe po zakończeniu pracy związanej z montażem wełny izolacyjnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w budownictwie , w tym minimum 1 rok w pracach wykończeniowych, związanych z ocieplaniem budynków od wewnątrz
  • samodzielności na podanym stanowisku (praca w 2 osoby u klientów)
  • gotowości do podjęcia pracy od września na minimum kilka miesięcy

Mile widziane :
  • własne auto do dyspozycji na wyjazd do Francji ( na miejscu są już auta służbowe)
  • znajomość języka francuskiego będzie mile widziana i dodatkowo premiowana

Z naszej strony oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
  • Wsparcie koordynatora w miejscu oddelegowania
  • Opiekę Rzecznika Pracownika
  • Wynagrodzenia ok.1 600 euro netto miesięcznie