Wykończenia, montaż płyt k/g - FRANCJA

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH REGIPSIARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Monter płyt g/k - FRANCJA
Numer ref. KG/R/FR/01

Obowiązki
• Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
• Montaż sufitów podwieszanych Armstrong;

Wymagania
• Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong);
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji;
• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• Doświadczenie w wykończeniówce na terenie Francji, Niemiec lub Szwecji
• Możliwość zabrania własnego samochodu na projekt (przewidziane premie)

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zakwaterowanie na miejscu;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• Opiekę koordynatora
• Liczne PREMIE;
• Możliwe nadgodziny

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.