Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji Invesis Polska

Wykładowca, Trener

Miejsce pracy: 31-831 Kraków

Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska, firma szkoleniowa realizująca warsztaty, projekty badawcze oraz szkolenia dla pracowników administracji publicznej z zakresu doskonalenia zawodowego w związku z poszerzaniem oferty szkoleniowej poszukuje Trenerów - Wykładowców – Ekspertów do realizacji szkoleń na terenie całego kraju.

Poszukujemy

Wykładowców - Trenerów – Ekspertów

do przeprowadzenia szkoleń dla pracowników samorządowych z tematów m.in. takich jak:

 Zarządzanie w samorządzie terytorialnym

 Stymulowanie rozwoju społecznego i partycypacja społeczna

 Kontakt z trudnym klientem, efektywna obsługa klienta w sytuacjach trudnych i konfliktowych

 Regulacje w zakresie Ochrony danych osobowych - RODO

 Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów

 Finanse publiczne w praktyce

 Audyt zamówień publicznych

 Budowanie partnerstw pomiędzy administracją publiczną, biznesem i NGOs - dobre praktyki

Obowiązki:

 Prowadzenie szkoleń i warsztatów

 Przygotowywanie autorskich materiałów szkoleniowych

 Współpraca w zakresie przygotowywania oferty szkoleniowej.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenie warsztatu szkoleniowego

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Współpracę opartą na partnerstwie i jasnych zasadach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz swojego portfolio z uwzględnieniem:

• Wykazu doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla organów administracji publicznej

• Przykładowych referencji

Oczekujemy:

Minimum dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

Praktycznej wiedzy i umiejętność przekazywania jej podczas szkoleń

Wykształcenia wyższego

Dyspozycyjności i mobilności

Wysokiej kultury osobistej

Terminowość, dobrej organizacji pracy oraz skrupulatność