Wykładowca trener ZFŚS, Prawo Pracy, Kadry

Prospect s.c.

50-540 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleniowe PROSPECT w związku z ciągłym rozwojem firmy i planowanym rozszerzeniem oferty szkoleniowej, nawiąże współpracę z Wykładowcami/Trenerami na terenie całej Polski, którzy posiadają doświadczenie w realizacji szkoleń skierowanych do Administracji Publicznej (rządowej i samorządowej).
Do obowiązków należeć będzie przede wszystkim prowadzenie szkoleń, opracowanie materiałów oraz programów szkoleń.
W chwili obecnej poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń on-line z zakresu:

- ZFŚS

- Prawo Pracy

- Kadry i płace

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, tematów prowadzonych szkoleń oraz oczekiwań finansowych.

Wymagania

• min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy/ współpracy z sektorem publicznym,
• doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
• prowadzenia szkoleń w wybranym obszarze tematycznym

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową, która poprzez solidną pracę oraz dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
500PLN - 800PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Prawo / Prokuratura