Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Wykładnie towaru /1 zmiana/2700 brutto

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednej z największych globalnych firm FMCG, szukamy osoby do prostych prac przy wykładaniu towaru na półki.

Opis zlecenia:

  • Dbałość o ekspozycję określonych marek w markecie oraz czystość półki
  • Uzupełnianie towaru
  • Uzupełnianie raportu dostępności produktu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w godzinach rannych od poniedziałku do piątku
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

W zamian otrzymasz:

  • Wynagrodzenie podstawa 2700 brutto
  • Premie maksymalnie 670 zł brutto
  • Pracę tylko na 1 zmianę (godziny do ustalenia)
  • Opiekę kierownika i wdrożenie do pracy
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie

Poleć ofertę znajomym!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: WT/07/18/SOS

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne