Wykładanie towaru - wynagrodzenie do 3375 zł!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 3375 zł brutto, czyli 2700 zł brutto wynagrodzenia podstawowego oraz nawet do 675 zł brutto premii,
  • Narzędzia do pracy: telefon z aplikacją do raportowania,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykładanie towarów na półkach,
  • Raportowanie działań przez telefon.

Wymagania:

  • Aktualną książeczkę sanepidowską lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji lub o kontakt telefoniczny pod numerem 607-393-455.

Numer referencyjny: MS/08/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.