Wykładanie towaru na sklepie

During Polska Sp. z o. o.

02-670 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego z naszych klientów poszukuje kandydatów do pracy związanej z:

Wykładnie towaru na sklepie
Lokalizacja pracy:

Warszawa gen. A.E.Fieldorfa "Nila"11

Warszawa ul. Obozowa 20/U3

Warszawa, Bacewiczówny 8

Oferujemy:

-Umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy
-Stawkę godzinową w wysokości 24 zł brutto za godzinę

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem +48 577 - pokaż numer telefonu - . Zapraszamy do rekrutacji!

Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5.Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:

-Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
-Dyspozycyjność do pracy II zmianowej pomiędzy poniedziałkiem a sobotą
-Mile widziani studenci zaoczni

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta