Wykładanie Towaru - 29-30.04.2019 - 21 zł brutto/h

Rybnik, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Mamy dla Ciebie pracę idealną!

Poszukujemy osób do wykładania towaru w dniach 29-30.04.2019.

Nie wymagamy książeczki "Sanepidu"

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • pracę w godzninach między 9.00 - 21.00
  • wynagrodzenie 21 zł brutto za godzinę
  • umowe zlecenie
Praca również dla studentów!

Chcesz poznać szczegóły?

Prześlij CV przez formularz aplikacyjny

Masz znajomych, którzy poszukują pracy? Poleć im Adecco! Mamy więcej ciekawych ofert pracy!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością dłuższej współpracy.

Numer referencyjny: DCR/04/19/TCH

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna