Specjalista ds. marketingu

Wydawnictwo eSPe

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć:

• planowanie i realizacja strategii promocyjnych książek i czasopism,
• przygotowywanie wszelkiego rodzaju tekstów i obrazów promocyjnych,
• udział w targach, kiermaszach i innych wydarzeniach promocyjnych,
• analiza skuteczności prowadzonych działań promocyjnych,
• wspieranie działu handlowego.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• zdolności do myślenia twórczego i nieszablonowego,
• bardzo dobrej znajomości rynku książki,
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności organizacyjnych,
• znakomitego operowania słowem pisanym,
• dyspozycyjności,
• posiadania prawa jazdy kat. B.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji, zawierającej CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo należy do Zakonu Pijarów. Hasło streszczające naszą misję br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja