Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2850

Obowiązki:

1) opieka nad grupą wychowawczą,
2) tworzenie warunków do rozwoju psychofizycznego wychowanków oraz do przygotowania do życia w zespole, rodzinie i społeczeństwie
3) organizacja pracy w grupie oraz pracy indywidualnej z dzieckiem,
4) nauka i egzekwowanie wobec wychowanków zasad higieny osobistej, prac samoobsługowych i porządkowych,
5) współdziałanie z pracownikami służby zdrowia w zakresie utrzymania dobrego stanu zdrowia wychowanków i właściwego stanu sanitarno epidemiologicznego,
6) prawidłowe i systematyczne prowadzenie dokumentacji wychowanków, w tym karty pobytu dziecka oraz indywidualnego planu pracy z dzieckiem,
7) przeprowadzanie postępowania wyjaśniającego w przypadku samowolnego opuszczenia placówki przez wychowanka lub niezgłoszenia się wychowanka w wyznaczonym terminie po usprawiedliwionej nieobecności,
8) udział w pracach zespołu do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka,
9) przekazywanie informacji rodzicom wychowanka oraz przełożonym o wynikach pracy dydaktyczno wychowawczej,
10) w razie konieczności uczestnictwo podczas badań i konsultacji lekarskich wychowanka, spotkaniach organizowanych przez placówki oświatowe, rozprawach sądowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie: a) na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji; Doświadczenie zawodowe*: - Minimum 2 lata uprawnienia*: brak umiejętności*: 1) organizacji pracy w grupie oraz pracy indywidualnej z dzieckiem, 2) współpracy z: przełożonymi, współpracownikami, przedstawicielami i pracownikami oświaty oraz służby zdrowia, 3) rozwiązywania konfliktów w grupie wychowanków 4) systematyki i organizacji pracy własnej. znajomość języków obcych*: Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego: - w mowie w stopniu*: komunikatywnym, - w piśmie w stopniu*: podstawowym

Miejsce pracy: Powstanców Śląskich 14, 45-086 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopia dyplomu potwierdzająca kwalifikacje

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy