Opis stanowiska pracy

Świetlica Środowiskowa "ŚWIETLIK" w Rybiu (gm. Raszyn) poszukuje

wychowawcy - dla grupy dzieci w wieku szkolnym.

Pod opieką jednego wychowawcy znajduje się 15 dzieci

Pełny etat - zastępstwo na okres ok 1,5 roku.

Świetlica to nowy, piękny budynek, doskonale wyposażony, posiadający salę widowiskową, plac zabaw, boisko. Do dyspozycji wychowawców jest wiele pomocy dydaktycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, również licencjat, na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie
  • na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Praca od 3 września 2018 roku, w godzinach: 10-18, przy czym 1 godz. dziennie to czas na przygotowanie do zajęć w domu.

Wynagrodzenie: 3 000 zł brutto.

Prezentacja firmy

GMINA RASZYN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat