WYCHOWAWCA PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO

Placówka Wsparcia Dziennego Gminy Iława

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1243

Obowiązki:

a.prowadzenie zajęć wychowawczych, opiekuńczych dla uczestników placówki wsparcia dziennego,
b. organizowanie zespołowej nauki własnej, pomoc w nauce,
c. współpraca odpowiedzialność za powierzony majątek,
d. dbanie o prawidłowe prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji Placówki Wsparcia,
e. dbanie o zachowanie tajemnicy służbowej i zawodowej w sprawach dotyczących uczestników, znajdujących się w placówce oraz ich rodzin.
f. inspirowanie działań instytucji, organizacji społecznych, osób prawnych i fizycznych w sprawach dotyczących uczestników, współdziałanie z rodzicami, szkołą, sądem, ośrodkiem pomocy społecznej i innymi instytucjami zaangażowanymi w pracę z uczestnikami placówki.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak
  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Do naboru może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: a) wykształcenie wyższe: na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, b) co najmniej wykształcenie średnie i udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną; c) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; d) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego; e) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. b. Wymagania dodatkowe: a. znajomość zasad funkcjonowania placówek wsparcia dziennego, b. odpowiedzialność, c. samodzielność, d. kreatywność, e. komunikatywność, f. znajomość obsługi komputera, g. doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Szczegóły dotyczące oferty pod adresem: http://bip.gmina-ilawa.pl/wakaty/111/66/WYCHOWAWCY_PLACOWKI_WSPARCIA_DZIENNEGO/. Praca 2 dni w tygodniu po 2 godz. w godz. 13:00-17:00. Praca w miejscowościach: Gałdowo, Rudzienice, Wikielec, Ząbrowo

Miejsce pracy: Andersa 2A, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: a. życiorys (CV), b. list motywacyjny, c. kserokopie świadectw pracy, d. kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, e. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, f. referencje, g. oryginał kwestionariusza osobowego, h. oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa popełnione umyślnie oraz, że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, i. oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych, j. oświadczenie o dobrym stanie zdrowia, k. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława z siedzibą w Iławie, mieszczącą się w Urzędzie Gminy, ul. Andersa 2 A, 14-200 Iława, pok. 221 w godzinach 7.00-15.00 (poniedziałki, wtorki), lub pocztą na adres Placówki z dopiskiem: Dotyczy naboru na wolne stanowisko wychowawcy Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława z siedzibą w Iławie w Gałdowie ( Rudzienicach, Wikielcu, Ząbrowie) w terminie do dnia 28 lipca 2020 r. do godz. 8.00 Aplikacje, które wpłyną do Placówki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania kwalifikacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i miejscu tego postępowania. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://www.bip.gmina-ilawa.pl/ Po ogłoszeniu informacji o wyniku naboru dokumenty aplikacyjne proszę odebrać osobiście w Urzędzie Gminy Iława, ul. Gen. Wł. Andersa 2A, pokój 221. Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (jednolity tekst : Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz ustawą z dn. 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (jednolity tekst: Dz. U. z 2016 r. poz. 902). W razie pytań telefon kont. 609055418.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Szczegóły pod adresem: http://bip.gmina-ilawa.pl/wakaty/111/66/WYCHOWAWCY_PLACOWKI_WSPARCIA_DZIENNEGO/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy