WYCHOWAWCA / ASYSTENT RODZINY W PROGRAMIE UMACNIANIA RODZINY KOSZALIN

STOWARZYSZENIE "SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE"

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2903

Obowiązki:

Praca z rodzinami z wykorzystaniem metody zarządzania przypadkiem. Motywowanie i wspieranie beneficjentów programu poprzez pracę w środowisku domowym. Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia profesjonalnego wielodyscyplinarnego wsparcia. Współpraca z organizacjami i instytucjami działającymi w środowisku lokalnym na rzecz dzieci i ich rodzin. Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i młodzieży w placówce wsparcia dziennego, zapewnienie pomocy w nauce szkolnej, rozwoju zainteresowań, organizacji czasu wolnego. Dokumentowanie pracy z rodzinami i podopiecznymi.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku: praca socjalna, pedagogika, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, resocjalizacja lub pokrewnym, doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub osobami dorosłymi, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć specjalistycznych dla dzieci i młodzieży, mile widziane wykształcenie i/lub doświadczenie z zakresu pracy socjalnej, gotowość do pracy z rodzinami w ich miejscu zamieszkania, prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, zaświadczenie o niekaralności

Miejsce pracy: 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 9:00 -17:00, możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu umowy na zastępstwo, pracodawca zapewnia uczestnictwo w szkoleniach z udziałem cenionych specjalistów, superwizje zespołowe i / lub indywidualne, pakiet socjalny w ramach ZFŚŚ, możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy