Opis stanowiska pracy

Adecco Norge AS jest częścią Adecco Group - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Aktualnie poszukujemy pracowników na sezon do branży automotive:

WULKANIZATOR / WYMIANA OPON

Opis zadań:

Praca na warsztatach samochodowych lub wulkanizacyjnych przy wymianie opon i kół,
Obsługa odpowiednich sprzętów, narzędzi, maszyn (np. maszyna do ściągania opon, wyważania kół),
Przygotowanie kół do przechowywania w magazynie

Wymagania:

prawo jazdy kat. B,
wcześniejsze doświadczenie przy wulkanizacji,
komunikatywny język angielski

Oferujemy:

stawka godzinowa 180 - 190nok/h (dodatkowo płatne nadgodziny),
stabilną, sezonową pracę (6 - 8 tygodni),
ubrania robocze i narzędzia,
pomoc w zorganizowaniu mieszkania (także w okresie kwarantanny),
umowę norweską

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 - 8 tygodni
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive