Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Współpraca z lekarzem bez specjalizacji Oddział Szczecin PILNIE

zachodniopomorskie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Nasza Grupa Medyczna - Nasz Gabinet. Placówka w Szczecinie

Specjalizacja: Bez specjalizacji

Przychodnia leczenia alkoholizmu (Nasza Grupa Medyczna Bogdan Bas) Oddział Szczecin poszukuje pilnie do współpracy lekarza od 1 listopada, wykonywanie drobnych zabiegów chirurgicznych (implantacja disulfiramu).
Najbardziej zależy nam na obstawieniu terminów: 1-4.11, 10-14.11,17-19.11,23-26.11 oraz 22.12-31.12
Oferujemy umowę współpracy (zlecenie usługi medycznej), wysokie wynagrodzenie (150 zł/ zabieg brutto), godziny pracy dowolne (wg dostępności lekarza), możliwość pracy dorywczej/stałej.
Wymagana: własna działalność gospodarcza
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Administrator
Monika Woźnica

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna