Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Wsparcie rekrutacji

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

  • wsparcie w procesie rekrutacji masowych
  • wprowadzanie danych do systemów
  • rozmowy telefoniczne z kandydatami
  • umieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych
  • współpraca z działem marketingu
  • działania rekrutacyjne w social mediach

Jeśli jesteś:

  • nastawiony na zdobywanie wiedzy z zakresu HR
    zmotywowany do działania
  • obsługa podstawowych programów komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • jesteś otwarty i nastawiony pozytywnie do ludzi
  • kreatywnie podchodzisz do stawianych przed Tobą celów
  • płynnie porozumiewasz się w języku angielskim
    to ta oferta jest właśnie dla Ciebie

Dzięki pracy u nas zyskasz:

  • bogate doświadczenie w branży HR
  • wiedzę z zakresu rekrutacji masowej dla jednego z wiodących klientów z branży e-commerce
  • wiele wyzwań i ciekawe zajęcie
  • możliwość awansu oraz szkolenia się z zakresu rekrutacji oraz administracji personalnej
  • umowę zlecenie
  • 21 zł brutto na godzinę
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00
  • możliwość pracy powyżej 40 h/tygodniowo i zarobienia więcej

Nawet jeśli jesteś studentem dziennym lub nie masz doświadczenia zawodowego, to i tak aplikuj.
Czekamy na Twoje CV

Numer referencyjny: ALD 06/2020/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.