Wsparcie pracowników tymczasowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Świdnica

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w procesie wprowadzania nowych pracowników do pracy,
  • Kontrola oraz raportowanie czasu pracy Pracowników Tymczasowych,
  • Uczestnictwo w rozmowach dyscyplinujących,
  • Motywowanie Pracowników Tymczasowych,
  • Wsparcie administracyjne i rekr,utacyjne

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie dwu zmianowym,
  • Wysokorozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętności organizacyjnych i pracy w grupie,
  • Dobrej znajomości programu Microsoft Excel,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • Dodatek za pracę w nocy,
  • Umowa o prace tymczasową,
  • Możliwość pracy dla jednego z największych klientów w Polsce,
  • Darmowy transport do i z pracy,
  • Obiad za 1zł,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteś zainteresowany?
Prześlij zgłoszenie.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.