Wsparcie klienta z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania :

  • Techniczne wsparcie Klientów
  • Obsługa zgłoszeń mailowych, telefonicznych

Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Obsługa komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne
  • Szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Przyjazne środowisko pracy w samym centrum Szczecina
  • Pakiet benefitów : karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials