ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wsparcie IT

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków

· Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem i poszukiwanie skutecznych rozwiązań

· Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów

· Rozwiązywanie problemów pomigracyjnych

· Wsparcie techniczne w obszarze IT dla pracowników

Wymagania:

· Bardzo dobra znajomość architektury PC, systemów operacyjnych MS Windows 7-10 oraz programów biurowych

· Znajomość zagadnień związanych z LAN, WAN, DNS, DHCP, FTP

· Dobra wiedza w zakresie konfigurowania sprzętu komputerowego

· Doświadczenie przy wsparciu migracji do Win-10

Oferujemy:

· Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup energetycznych

· Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego

· Pracę w przyjaznej atmosferze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

· Dofinansowania do karty multisport oraz pakietu medycznego Medicover

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials